Target na długopisy z nadrukiem

Posted on

Długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem

Zamówienie każdego gadżetu reklamowego wiąże się z wcześniejszymi przemyśleniami. Nie chodzi jednak tylko o sam projekt czy nadruk, które również są niezwykle istotnymi kwestiami. W tym aspekcie bardzo ważny okazuje się także skuteczny ich dobór. Jeśli bowiem prowadzimy sklep z artykułami tylko dla dzieci, zupełnie nietrafionym pomysłem okażą się rozdawane promocyjne zapalniczki. Podobna sytuacja występuje przy firmach nastawionych na starszego klienta – im na pewno nie będziemy rozdawać fruwających baloników z reklamą naszego przedsięwzięcia.

Natomiast dla kogo przydadzą się długopisy z nadrukiem? To jeden z tych gadżetów, który może być aktywnie wykorzystywanym prezentem przez wszystkich klientów. Niektóre grupy wiekowe będą jednak szczególnie zadowolone z tego typu prezentów. Gadżety reklamowe rozdajemy naszym najlepszym klientom, wręczamy z okazji nadchodzących świąt czy też dodajemy do każdego zakupionego towaru jako element promocyjny. Ważne jest również to, czy obdarowany klient zdecyduje się skorzystać z prezentu. Czy wprost przeciwnie – wrzuci go do kufra z rzeczami nieużywanymi, co dla nas będzie najgorszym rozwiązaniem. Wybierajmy więc głównie te artykuły, które z większym prawdopodobieństwem przydadzą się robiącym u nas zakupy klientom.

Kto z chęcią wykorzysta długopisy z nadrukiem? Będą to przede wszystkim osoby starsze. Nie korzystają one z komputerów czy zaawansowanych telefonów komórkowych i wciąż najpowszechniejszym sposobem zapisywania myśli, spostrzeżeń czy uwag pozostaje zwykła kartka papieru i właśnie ten długopis. Ponadto osoby na emeryturze mają znacznie więcej czasu na rozrywki, wśród których ze spokojem można wymienić krzyżówki, sudoku lub inne łamigłówki. Wtedy długopisy z nadrukiem z pewnością będą ciągle używane. Wciąż w pełni skomputeryzowane nie są szkoły. Niektórzy studenci wciąż zamiast laptopa wolą na wykład wziąć zwykły pisak i zeszyt. Podobna sytuacja ma się z uczniami podstawówek, gimnazjów i liceów. Prawdopodobieństwo, że właśnie te osoby skorzystają z naszego prezentu jest naprawdę spore.

Tags: , ,