Baloniki reklamowe – gdzie roznosić?

Posted on

Baloniki reklamowe

Baloniki reklamowe

Wybraliśmy już gadżety reklamowe, zastosowaliśmy skuteczne barwy, widoczne logo i cała masa towaru dotarła do siedziby firmy. Teraz powstaje pytanie, co z nimi zrobić? Jeśli mamy do czynienia z balonami warto kilka z nich umieścić w siedzibie firmy, wprowadzić na witrynę sklepową czy też na odpowiednim stelażu umieścić przed wejściem. Skuteczne będzie jednak również ich roznoszenie na głównych ulicach miasta, w którym funkcjonuje nasze przedsiębiorstwo. Wpłynie to na naszą skuteczną reklamę i sprawi, że nasza marka trafi do świadomości znacznie większej ilości ludzi.

baloniki reklamowe trzeba odpowiednio roznosić. Zazwyczaj zamawiamy ich sporą ilość sztuk – głównie z tego względu, że jest to stosunkowo tani gadżet reklamowy. Warto zatrudnić osobę, która zajmie się ich kolportażem w pobliżu naszego stanowiska albo też na pobliskich głównych ulicach, które są szczególnie oblegane przez robiących zakupy mieszkańców. Powinniśmy również szukać idących z rodzicami małych dzieci, jakim spokojnie możemy wręczyć baloniki reklamowe.

Najlepiej, aby roznosiciel miał przy sobie kilka nadmuchanych balonów, stosując tym samym promocję. Z kolei wręczane baloniki reklamowe można w chwilę nadmuchać, nałożyć na kijek i wręczyć zadowolonemu dziecku. Tego typu zdarzenia powinny odbywać się na głównych ulicach miasta – tam gdzie spotkamy ludzi, którzy wybrali się do centrum w celu wykonania jakiś interesów. Rozdawanie ich bowiem okolicznym mieszkańcom może nie przynieść zamierzonych efektów.

Jeśli nasza siedziba znajduje się na ruchliwej ulicy, najlepiej takiej promocji dokonywać w obrębie kilkunastu metrów od naszych drzwi. Odpowiednio ubarwione balony na środku deptaku sprawią, że przechodnie zwrócą uwagę również na naszą witrynę i zachęceni mogą przekroczyć próg naszej firmy. Właśnie o to w tym chodzi, aby wskazać i uświadomić ludzi o istnieniu naszego przedsiębiorstwa. Balony to tani rodzaj gadżetów reklamowych, który jednocześnie może przynieść spore zyski. Trzeba jednak wiedzieć jak najlepiej je wykorzystać.

Tags: , ,